KATEGORIE


PLAY-PARK Place zabaw

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą urządzeń na place zabaw. 

Producent placów zabaw PLAY-PARK

PLAY-PARK to producent placów zabaw dla dzieci. Wybierz wytrzymałe urządzenia na plac zabaw, które zagwarantuje bezpieczeństwo i niezapomnianą zabawę dla naszych dzieci. Naszą ofertę podzieliliśmy na grupy zabawek, które różnią się między sobą wyglądem, jaki i funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi seriami wyposażenia placów zabaw. 

Wytrzymałe zabawki na plac zabaw

Atutem, jaki stoi za zabawkiami na place zabaw od PLAY-PARK jest ich wysoka odporność i trwałość. Metal oraz liny i lamelki, jaki został zastosowany do wykonania elementów konstrukcyjno-wykończeniowych daje gwarancję użytkowania dostarczanych zestawów przez wiele lat, bez ryzyka wystąpienia samoczynnych uszkodzeń.

Gwarancja producenta na urządzenia placu zabaw

Producent udziela na swoje place zabaw gwarancji, co w połączeniu z atestem, jaki otrzymały, daje pewność, iż plac zabaw dostarczony przez PLAY-PARK będzie przez wiele lat źródłem uśmiechu najmłodszych członków danej społeczności lokalnej. Wybór zestawu na plac zabaw, składającego się z szerokiej gamy urządzeń do zabawy to najlepsze rozwiązanie, które przełoży się na duże zainteresowanie dzieci danym placem zabaw, a także na możliwość ich wszechstronnego rozwoju.


ZADZWOŃ
tel.: +48 91 422 33 99