KATEGORIE


  Trampoliny

  Zabawki na place zabaw Trampoliny pojedyncze
  Trampoliny pojedyncze
  29 produktów
  Zabawki na place zabaw Zestawy trampolin
  Zestawy trampolin
  45 produktów
  Zabawki na place zabaw Trampoliny integracyjne
  Trampoliny integracyjne
  4 produkty
  Zabawki na place zabaw Trampoliny do nawierzchni wylewanych
  Trampoliny do nawierzchni wylewanych
  29 produktów
  Zabawki na place zabaw Trampoline Design Studio
  Trampoline Design Studio
  Trampoliny

  Trampolina ziemna to niesamowicie atrakcyjna zabawka na plac zabaw, która jak magnes przyciąga wszystkie dzieci. Dlaczego? Każde dziecko uwielbia skakać, a pojawiające się przy tym endorfiny wywołują radość i szczęście. Trampolina ziemna podnosi znacznie atrakcyjność placu zabaw. Trampoliny ziemne swą popularnością przebijają obecnie nawet tradycyjne zabawki na place zabaw jakimi są karuzele, huśtawki, czy bujaki. Projektując domowy ogród, czy publiczny plac zabaw, nie masz już wyjścia - musisz uwzględnić trampolinę ziemną, dzięki której plac zabaw stanie się ulubionym miejscem zabaw dla dzieci. Poznaj nasze trampoliny ziemne.

  Jaką trampolinę ziemną wybrać? Okrągła, prostokątna, czy kwadratowa?

  W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów trampolin ziemnych. Wybierając ziemną trampolinę do ogrodu lub na plac zabaw należy kierować się:

  • rozmiarem trampoliny - oferowane przez nas trampoliny ziemne mają rozmiary od 125 cm do 300 cm,
  • kształtem - poszczególne moduły trampolin pojedynczych mają kształty kwadratu, prostokąta, koła, sześcioboku. Łącząc pojedyncze trampoliny możemy uzyskać dowolny zestaw trampolin naziemnych,
  • funkcjonalnością - ofertę uzupełniają specjalne trampoliny dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową. Trampoliny takie umożliwiają bezpieczne wjechanie wózkiem inwalidzkim na trampolinę.
  • montażem - oferujemy trampoliny z bezpiecznym gumowym kołnierzem dla tradycyjnych powierzchni np. trawiastych i piaskowych oraz bezkołnierzowe, które są przeznaczonych na place zabaw z powierzchnią wylewaną. Dzięki tym rozwiązaniom, nasze trampoliny ziemne można dobrać do każdego rodzaju nawierzchni.

  Producent trampolin ziemnych na plac zabaw

  Od wielu lat jesteśmy producentem trampolin ziemnych. Cały czas udoskonalamy nasz produkt, dzięki czemu nasze trampoliny ziemne są bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów trampolinę do ogrodu, czy na plac zabaw.

  Trampoliny ziemne na publiczny plac zabaw

  Dzięki specjalnej budowie elementów można tworzyć dowolne kombinacje kształtów trampolin, takie jak ścieżki, łuki, pętle itp. W naszej ofercie znajduje się trampolina ziemne na publiczny plac zabaw, idealne do przedszkoli i parków. Jako producent urządzeń na place zabaw, dobierzemy odpowiednie zestawy trampolin do Państwa placu zabaw. W naszej ofercie znajdują się trampoliny ziemne okrągłe, kwadratowe w różnych kolorach i wariantach.

  Trampolina ziemna do wkopania

  W ostatnim czasie coraz bardziej popularne stają się trampoliny ogrodowe do wkopania, zwane również trampolinami ziemnymi. Takie trampoliny są przede wszystkim mniej widoczne oraz lepiej komponują się w ogrodzie. Pod względem użytkowym na trampolinę wkopywaną łatwiej wejść (nawet można wjechać na wózku osobie niepełnosprawnej) oraz zejść i nie trzeba korzystać z drabinki.

  Jako producent trampolin ziemnych oferujemy wiele kształtów i rozmiarów trampolin ziemnych. Nasze trampoliny sprzedajemy zarówno jako pojedyncze, ale również jako łączone ze sobą - dzięki czemu tworzą one unikalne i dopasowane do Twojego ogrodu zestawy trampolin. Dodatkową zaletą naszych trampolin jest łatwość montażu i instalacji. Jak ją zamontować? Spytaj naszych doradców - na pewno udzielą rzetelnych informacji.

  trampoliny ziemne plac zabaw


  ZADZWOŃ
  tel.: +48 91 422 33 99