2 Wyposażenie Placu Zabaw Producent | PLAY-PARK

Wyposażenie Placu Zabaw Producent

Niemal każde dziecko to wulkan energii. Plac zabaw to wspaniałe miejsce, gdzie taką nadmiarową energię dziecko może wykorzystać. Aby zabaw była przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, musimy o nią zadbać. Dlatego do nas dorosłych należy, jak wyposażymy plac zabaw, czy będzie to plac zabaw z atestem, czy będzie to plac zabaw certyfikowany. Zadbajmy, aby wyposażenie placu zabaw oraz wybudowane na nim elementy były bezpieczne i budzące zachwyt u każdego dziecka oraz przebywanie na placu zabaw przyczyniło się do zdobywanie nowych sprawności i trenowanie nabytych już umiejętności.

Jako producent placów zabaw mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu, urządzaniu i wyposażaniu placu zabaw. Jeśli się zastanawiasz, jakie elementy użyć na plac zabaw, zadzwoń - odpowiemy lub wręcz zaprojektujemy i sporządzimy ofertę na atrakcyjny plac zabaw.

W naszej bogatej ofercie znajdują się m.in.

  • WYPOSAŻENIE PLACÓW ZABAW, Huśtawki sprężynowe (bujaki), Huśtawki wagowe, Huśtawki wahadłowe, Huśtawki, Karuzele, Kiwaki, Mostek na plac zabaw, Trampoliny, Urządzenia linarne, Urządzenia rekreacyjne, Piaskownice, Zjeżdżalnie, Zestawy gimnastyczne, Urządzenia ruchowe, Ławki i stoliki, Zamek na plac zabaw, Urządzenia na integracyjne place zabaw, Wieża widokowa na plac zabaw.

Wyposażenie Placu Zabaw Producent

ZADZWOŃ
tel.: +48 91 422 33 99